Hızlı İletişim
TAŞ YAPI - Afyon Mantolama
TAŞ YAPI

Kurumsal

Firmamız Afyonkarahisar ve ilçelerinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. İnşaat, Proje, Mühendislik, Taahhüt ve Mantolama Hizmetleriyle 2012’den bu yana deneyimli ekibimizle sizlere yapı hizmetlerinde çözümler sunuyoruz.

VİZYONUMUZ 

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Her Taş Yapı Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Taş Yapı Mantolama standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Taş Yapı, Mantolama amacı ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir.

 

 

 

Start typing and press Enter to search

Bize yazın...
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba